Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

16.10.2018 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про затвердження Порядку ведення реєстру оцінювачів, які можуть проводити незалежну оцінку у випадках, встановлених законодавством про цінні папери та акціонерні товариства» (доопрацьований)

10.10.2018 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про внесення змін до Положення про функціонування фондових бірж»

10.10.2018 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25 жовтня 2012 року № 1519» («Про затвердження Порядку ведення реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів»)

08.10.2018 Обов'язковий продаж акцій на вимогу власників домінуючого контрольного пакета акцій. Підсумки року існування процедури

08.10.2018 Вітаємо з днем юриста!

Всі новини Підписатись
 
Новини

Вітаємо переможців другого розіграшу квитків на П'ятий Міжнародний форум корпоративних секретарів!

11 травня були розіграні наступні три квитки на П'ятий Міжнародний форум корпоративних секретарів, який відбудеться 15 червня в м. Києві.

Вітаємо переможців розіграшу! Ними стали:
1. ПрАТ "КІНТО", м. Київ
2. ПрАТ "ВЕТРОПАК ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ СКЛОЗАВОД", Київська обл.
3. ПАТ "Київський завод шампанських вин "Столичний", м. Київ

Нагадаємо, що Емкон розігрував шість квитків на П'ятий Міжнародний форум корпоративних секретарів серед користувачів publication.in.ua.

Перші три квитки були розіграні 06 квітня.

Скрін-шот сторінки сайту www.random.org з результатами розіграшу:

Назад

© 2009-2018 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"