Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

14.02.2017 Емкон презентує оновлене видання "Практичні аспекти розкриття інформації на фондовому ринку України. 2017" та оголошує сезонну акцію на publication.in.ua!

13.02.2017 Конкурс «Корпоративний секретар 2016 року»: прийом заявок відкрито

30.01.2017 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Щодо порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України»

30.01.2017 Емкон запрошує Вас взяти участь у Семінарі "Зміни в законодавстві щодо акціонерних товариств: час приймати рішення", який відбудеться в Києві 24 лютого 2017 року

30.01.2017 Емкон запрошує Вас взяти участь у Майстер-класі "Підготовка, організація та проведення загальних зборів акціонерів", який відбудеться в Києві 23 лютого 2017 року

Всі новини Підписатись
 
Головне

Час розпочати організацію річних загальних зборів!

Організовуємо та проводимо загальні збори акціонерних товариств відповідно до Закону України "Про акціонерні товариства" як "під ключ", так і на окремих етапах.

Проводите збори самостійно? Запрошуємо скористатись програмним забезпеченням Емкон:КС:Збори

Все для розкриття річної інформації за 2016 рік!

Підготовка річної регулярної інформації відповідно до вимог НКЦПФР та її розкриття на фондовому ринку: розміщення на stockmarket.gov.ua, опублікування інформації в офіційному виданні НКЦПФР, подання до НКЦПФР, опублікування річної фінансової звітності та аудиторського звіту у виданні «Фондовий ринок. Київ» - все це за фіксованою ціною!

Готуєте та розкриваєте інформацію самостійно? Запрошуємо скористатись програмним забезпеченням Емкон:Звіт, он-лайн сервісом замовлення публікацій в офіційному виданні та Системою правового електронного документообігу (СПЕД) для подання електронних документів до НКЦПФР.

Майстер-клас "Підготовка та розкриття особливої інформації емітентами цінних паперів"

 Дата події: 21.02.2017

Порядок розкриття особливої інформації; зміст особливої інформації; типові помилки при розкритті особливої інформації з детальними поясненнями та практичними прикладами.

Майстер-клас "Підготовка та розкриття регулярної річної інформації емітентами цінних паперів у 2017 році"

 Дата події: 22.02.2017

Порядок розкриття регулярної річної інформації; зміст регулярної річної інформації; типові помилки при розкритті регулярної річної інформації з детальними поясненнями та практичними прикладами.

Майстер-клас "Підготовка, організація та проведення загальних зборів акціонерів"

 Дата події: 23.02.2017

Все про організацію, скликання та проведення загальних зборів з практичними прикладами.

Семінар «Зміни в законодавстві щодо акціонерних товариств: час приймати рішення»

 Дата події: 24.02.2017

Відмінності між ПАТ та ПрАТ, процедури зміни типу, перетворення, ліквідації та багато іншого.

© 2009-2017 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"