Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

20.05.2019 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

11.05.2019 VI Міжнародний форум корпоративних секретарів – must have-захід цього року з повним зануренням у кращі світові практики корпоративного управління!

10.05.2019 Міністерством фінансів України оприлюднено Наказ 26.04.2019 №181 "Про затвердження Узагальнюючих податкових консультацій", яким затверджено Узагальнюючу податкову консультацію щодо оподаткування операцій обов’язкового продажу акцій акціонерами на вимогу особи, яка є власником домінуючого контрольного пакета.

03.05.2019 Емкон нагадує про необхідність привести статути ТОВ у відповідність з Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» та запрошує на семінар «Зміни в регулюванні діяльності ТОВ та ТДВ згідно з Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який відбудеться в Києві 24 травня 2019 року

25.04.2019 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт" (стосується банків та емітентів, які включають до складу річної регулярної інформації посилання на зовнішні файли)

Всі новини Підписатись


 
Новини

Щодо програмного забезпечення для підготовки інформації відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів

У зв'язку з набранням чинності 07 березня 2019 року рішенням НКЦПФР від 04.12.2018 №854 "Про затвердження Змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів" змінено вимоги щодо змісту особливої та регулярної інформації емітентів цінних паперів. Відповідно до цих змін НКЦПФР готує відповідні зміни у документі нормативно-технічного характеру (наказі), яким затверджується структура файлу report.xml.

Зміни щодо особливої інформації та інформації про структуру власності приватних акціонерних товариств 100 відсотків акцій якого прямо або опосередковано належать одній особі (крім товариств, 100 відсотків акцій якого прямо або опосередковано належать державі) очікуються на наступному тижні (починаючи з 18 березня 2019 року).

Зміни щодо проміжної та річної регулярної інформації очікуються до кінця березня місяця.

Відповідні зміни будуть якнайшвидше внесені в програмне забезпечення Емкон: Звіт.

При цьому, звертаємо Вашу увагу, що Ви можете використовувати поточну версію програмного забезпечення Емкон: Звіт для підготовки річної регулярної інформації. Після внесення відповідних змін до структури річної регулярної інформації в програмному забезпеченні також буде забезпечена конвертація поточної структури в нову структуру із збереженням внесеної інформації.

Назад

© 2009-2019 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"