Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

12.06.2019 Вітаємо з днем працівника фондового ринку!

10.06.2019 В Міністерстві юстиції зареєстроване рішення НКЦПФР від 09.04.2019 №210 "Про затвердження Змін до Вимог до положення про винагороду та звіту про винагороду членів наглядової ради та виконавчого органу акціонерного товариства"

04.06.2019 Компанії "Емкон" 10 років!

29.05.2019 До уваги підприємств, які складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності! НКЦПФР повідомляє про початок функціонування в Україні системи фінансової звітності у форматі XBRL

20.05.2019 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

Всі новини Підписатись
 
Новини

До уваги підприємств, які складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності! НКЦПФР повідомляє про початок функціонування в Україні системи фінансової звітності у форматі XBRL

НКЦПФР повідомляє про початок функціонування Системи фінансової звітності (СФЗ) у форматі XBRL, запускаючи 18 червня 2019 року відповідний програмний комплекс та спеціалізований веб-сайт frs.gov.ua, на якому буде розміщено базову інформацію для користувачів СФЗ.

Підприємства, які складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності, мають у термін до 7 червня 2019 року надати інформацію для створення облікових записів у вигляді електронного документа, склад та форма якого повинні відповідати Специфікації електронної форми XML інформації про користувачів, уповноважених забезпечувати подання звітності підприємства.

Створити електронну форму інформації про користувачів, уповноважених забезпечувати подання звітності підприємства, можна за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/documents/tech_ifrs_initform.

Після створення електронної форми інформації, її необхідно направити в НКЦПФР через Кабінет клієнта АРІФРУ або засвідчити її кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи підприємства та надіслати на адресу ifrs_initform@nssmc.gov.ua.

Назад

© 2009-2019 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"