Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

20.05.2020 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до Положення про порядок забезпечення існування іменних цінних паперів у бездокументарній формі»

28.04.2020 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Структура власності приватного акціонерного товариства"

28.04.2020 28 квітня 2020 року набирає чинності Закон України від 06 грудня 2019 року № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», яким, зокрема, змінені вимоги щодо внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про кінцевих бенефіціарних власників

26.04.2020 Щодо розміщення емітентами цінних паперів інформації на власному веб-сайті

26.04.2020 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

Всі новини Підписатись
 
Новини

Щодо розміщення емітентами цінних паперів інформації на власному веб-сайті

Звертаємо увагу, що відповідно до останніх змін в Положенні про розкриття інформації емітентами цінних паперів, інформація, яка розкривається емітентом на власному веб-сайті, оприлюднюється у формі електронного документа, придатного для сприймання змісту інформації людиною, відтворення інформації на папері, необмеженого завантаження та копіювання, та у формі, що дає змогу сприймати зміст інформації у машиночитальному форматі (у разі наявності), із накладенням кваліфікованого електронного підпису уповноваженої особи емітента або кваліфікованої електронної печатки емітента.

Формою, що дає змогу сприймати зміст інформації у машиночитальному форматі, є файл report.xml. Інформація, яка не подається до НКЦПФР у вигляді файлу report.xml, не має форми у машиночитальному форматі (наприклад, повідомлення про проведення загальних зборів, підсумки голосування, тощо). Відповідно, при розміщенні такої інформації, розміщувати її у формі, що дає змогу сприймати зміст інформації у машиночитальному форматі, не потрібно.

В Конструкторі веб-сайтів emitents.net.ua вже реалізована можливість завантажувати документи у машиночитальному форматі разом із кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи емітента та/або кваліфікованою електронною печаткою емітента.

З прикладом розміщення інформації відповідно до нових вимог Ви можете ознайомитись на сторінці http://emcon.emitents.net.ua/ua/docs/?fg_id=29

Назад

© 2009-2020 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"