Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

25.06.2020 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

25.06.2020 24.06.2020 року набрало чинності рішення НКЦПФР від 14.11.2019 №694 "Про подання до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку інформації суб’єктом аудиторської діяльності, який надає послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємству, що становить суспільний інтерес, нагляд за яким здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку"

22.06.2020 Верховною радою України прийнято в цілому проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів"

17.06.2020 Верховною радою України прийнято в першому читанні проект Закону про акціонерні товариства

12.06.2020 Вітаємо з днем працівника фондового ринку!

Всі новини Підписатись
 
Календар

Компанія «Емкон» запрошує взяти участь у семінарі «Актуальні питання діяльності акціонерних товариств навесні 2020 року», який відбудеться в Ужгороді 28 лютого 2020 року

Програма семінару присвячена питанням перспектив розвитку корпоративного законодавства найближчим часом, а також питанням корпоративного управління, що будуть актуальними для акціонерних товариств навесні 2020 року при проведенні річних загальних зборів та розкритті інформації, та включає такі питання (у зв’язку з постійними змінами в законодавстві, програма може бути доповнена іншими актуальними питаннями):

  • Чого очікувати акціонерним товариствам найближчим часом від законодавців – законопроекти, що знаходяться на розгляді в Верховній раді, та їх можливий вплив на діяльність акціонерних товариств.
  • Типові помилки при скликанні та організації проведення загальних зборів акціонерів, нові практики, позиції господарських судів щодо певних питань скликання та проведення загальних зборів.
  • Основні вимоги до статутів акціонерних товариств; приведення статуту у відповідність до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» №2210-VIII; дії НКЦПФР у випадку не приведення статуту у відповідність до вимог Закону №2210-VIII.
  • Зміни в сфері державної реєстрації юридичних осіб.
  • Зміни у Положенні про розкриття інформації емітентами цінних паперів (зокрема щодо річної регулярної інформації).
  • Подання до НКЦПФР фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності, складеної на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами (XBRL).
  • Проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності: кому потрібно, як обрати аудитора. Висловлення думки аудитором щодо звіту про корпоративне управління.
  • Зміни в сфері правозастосування за порушення на ринку цінних паперів та фондового ринку.
  • Зміни в депозитарній системі України, нові сервіси Центрального депозитарію, які можуть стати в нагоді акціонерним товариствам.

Семінар проводить Євген Петрик (директор компанії «Емкон», голова Правового комітету, член Правління Професійної асоціації корпоративного управління).

Учасники семінару отримають роздатковий матеріал, практичні поради щодо діяльності акціонерних товариств, зможуть отримати персональні консультації щодо конкретних ситуацій в акціонерних товариствах.

Також, пропонуємо Вам заздалегідь підготувати та направити на адресу petrik@emcon.com.ua запитання щодо корпоративного законодавства та розкриття інформації, відповіді на які будуть надані в ході семінару.

Адреса проведення семінару: м.Ужгород, вул. Перемоги, 102, 1 поверх (адмінприміщення ПрАТ «Закарпатавтотранс»)
Дата проведення: 28 лютого 2020 року
Початок семінару: 10:00
Тривалість семінару: 4-5 годин
Вартість участі (без ПДВ): 1800,00 грн
Для двох та більше учасників від одного підприємства: знижка 10%
Для учасників, які брали участь в семінарі в 2019 році: додаткова знижка 5%

Для участі в семінарі, будь ласка, зареєструйтесь.

Будемо раді, якщо Ви приєднаєтеся до учасників нашого семінару!

З пропозиціями та запитаннями звертайтесь
за тел. +380 (44) 456-90-04 (05)
e-mail: seminar@emcon.com.ua
контактна особа Дарменко Олена

Назад

© 2009-2020 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"