Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

05.08.2021 Емкон запрошує Вас взяти участь у он-лайн семінарі "Розкриття інформації підприємствами, що становлять суспільний інтерес", який відбудеться 29 вересня 2021 року

05.08.2021 Емкон запрошує Вас взяти участь у он-лайн майстер-класі "Підготовка, організація та проведення загальних зборів акціонерів", який відбудеться 09 вересня 2021 року

05.08.2021 Емкон запрошує Вас взяти участь у он-лайн майстер-класі "Підготовка та розкриття особливої інформації емітентами цінних паперів", який відбудеться 08 вересня 2021 року

02.08.2021 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності, складеної на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності в єдиному електронному форматі до Центру збору фінансової звітності «Система фінансової звітності», операційне управління яким здійснюється Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, як складової звітних даних та/або регульованої інформації»

02.08.2021 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13 жовтня 2015 року № 1707»

Всі новини Підписатись
 
Календар

Компанія «Емкон» запрошує взяти участь у семінарі «Актуальні питання діяльності акціонерних товариств навесні 2021 року», який відбудеться в Кропивницькому 17 лютого 2021 року

На семінарі можна буде дізнатися про новації в законодавстві України, що регулює діяльність акціонерних товариств та інфраструктури фондового ринку, освіжити в пам’яті основні «сезонні» процедури щодо проведення загальних зборів акціонерів та розкриття інформації, отримати корисну інформацію щодо нових практик в сфері корпоративного управління.

Програма семінару включає такі питання:

  • Зміни у Законі України «Про акціонерні товариства», що відбулись протягом 2020 року.
  • Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» - як вплине (з 01 липня 2021 року) на інфраструктуру фондового ринку та діяльність акціонерних товариств.
  • Особливості проведення загальних зборів акціонерів в умовах карантинних обмежень.
  • Особливості проведення дистанційних загальних зборів акціонерів.
  • Наглядова рада акціонерного товариства: практичні аспекти обрання та припинення повноважень членів Наглядової ради, порядку прийняття рішень.
  • На що звернути увагу у разі внесення змін до статуту акціонерного товариства.
  • Розкриття інформації в 2021 році: що і в які строки розкриваємо, зміни в річній регулярній інформації, практичні аспекти розкриття поширених видів особливої інформації, розкриття інформації відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».
  • Різна корисна інформація (емітенти, що мають ознаки фіктивності (як можна випадково потрапити до списку), новації в роботі Національного депозитарію України, зміни в сфері державної реєстрації, зміни в сфері правозастосування НКЦПФР, тощо).

У зв’язку з постійними змінами в законодавстві, програма може бути доповнена іншими актуальними питаннями.

Семінар проводять:
Євген Петрик (директор компанії «Емкон», голова Правового комітету, член Правління Професійної асоціації корпоративного управління).
Олена Ступак (виконавчий директор компанії «Емкон», член Професійної асоціації корпоративного управління, має багаторічний практичний досвід розкриття інформації).

Учасники семінару отримають роздатковий матеріал, практичні поради щодо діяльності акціонерних товариств, зможуть отримати персональні консультації щодо конкретних ситуацій в акціонерних товариствах.

Також пропонуємо Вам заздалегідь підготувати та направити на адресу petrik@emcon.com.ua запитання щодо корпоративного законодавства та розкриття інформації, відповіді на які будуть надані в ході семінару.

Адреса проведення семінару: м. Кропивницький, вул.Архитектора Паученка, 69/53, 1-й поверх, актовий зал
Дата проведення: 17 лютого 2021 року
Початок семінару: 10:00
Тривалість семінару: 4-5 годин
Вартість участі (без ПДВ): для емітентів цінних паперів - 1500,00 грн., для представників аудиторських, юридичних та консалтингових компаній - 2500 грн.
Для двох та більше учасників від одного підприємства: знижка 10%.

Для участі в семінарі, будь ласка, зареєструйтесь.

Будемо раді, якщо Ви приєднаєтеся до учасників нашого семінару!

З пропозиціями та запитаннями звертайтесь
за тел. +380 (44) 456-90-04 (05)
e-mail: seminar@emcon.com.ua
контактна особа Дарменко Олена

Назад

© 2009-2021 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"