Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

02.08.2021 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності, складеної на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності в єдиному електронному форматі до Центру збору фінансової звітності «Система фінансової звітності», операційне управління яким здійснюється Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, як складової звітних даних та/або регульованої інформації»

02.08.2021 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13 жовтня 2015 року № 1707»

25.07.2021 НКЦПФР роз'яснила порядок розкриття проміжної регулярної інформації емітентами цінних паперів

02.07.2021 Внесено зміни до Регламенту провадження депозитарної діяльності Центрального депозитарію цінних паперів

01.07.2021 Сьогодні набрав чинності Закон України "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки", який замінив Закон України "Про цінні папери та фондовий ринок"

Всі новини Підписатись
 
Календар

Компанія «Емкон» запрошує взяти участь у он-лайн семінарі «Актуальні питання діяльності акціонерних товариств навесні 2021 року», який відбудеться 25 лютого 2021 року

На семінарі можна буде дізнатися про новації в законодавстві України, що регулює діяльність акціонерних товариств та інфраструктури фондового ринку, освіжити в пам’яті основні «сезонні» процедури щодо проведення загальних зборів акціонерів та розкриття інформації, отримати корисну інформацію щодо нових практик в сфері корпоративного управління.

Програма семінару включає такі питання:

  • Зміни у Законі України «Про акціонерні товариства», що відбулись протягом 2020 року.
  • Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» - як вплине (з 01 липня 2021 року) на інфраструктуру фондового ринку та діяльність акціонерних товариств.
  • Особливості проведення загальних зборів акціонерів в умовах карантинних обмежень.
  • Особливості проведення дистанційних загальних зборів акціонерів.
  • Наглядова рада акціонерного товариства: практичні аспекти обрання та припинення повноважень членів Наглядової ради, порядку прийняття рішень.
  • На що звернути увагу у разі внесення змін до статуту акціонерного товариства.
  • Розкриття інформації в 2021 році: що і в які строки розкриваємо, зміни в річній регулярній інформації, практичні аспекти розкриття поширених видів особливої інформації, розкриття інформації відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».
  • Різна корисна інформація (емітенти, що мають ознаки фіктивності (як можна випадково потрапити до списку), новації в роботі Національного депозитарію України, зміни в сфері державної реєстрації, зміни в сфері правозастосування НКЦПФР, тощо).

У зв’язку з постійними змінами в законодавстві, програма може бути доповнена іншими актуальними питаннями.

Семінар проводять:
Євген Петрик (директор компанії «Емкон», голова Правового комітету, член Правління Професійної асоціації корпоративного управління).
Олена Ступак (виконавчий директор компанії «Емкон», член Професійної асоціації корпоративного управління, має багаторічний практичний досвід розкриття інформації).

Учасники семінару отримають роздатковий матеріал, практичні поради щодо діяльності акціонерних товариств, зможуть отримати персональні консультації щодо конкретних ситуацій в акціонерних товариствах.

Також пропонуємо Вам заздалегідь підготувати та направити на адресу petrik@emcon.com.ua запитання щодо корпоративного законодавства та розкриття інформації, відповіді на які будуть надані в ході семінару.

Семінар проводитиметься он-лайн (Zoom)
Дата проведення: 25 лютого 2021 року
Початок семінару: 10:00
Тривалість семінару: 5-6 годин
Вартість участі (без ПДВ): 2400,00 грн.

Для двох та більше учасників від одного товариства - знижка 10%.
Для учасників, які брали участь в інших семінарах компанії «Емкон» в м.Києві або он-лайн - додаткова знижка 5%.
Для членів ПАКУ, ПАРД та УАІБ - спеціальна додаткова знижка 10%.
Для користувачів послугою Абонентське супроводження з питань корпоративного управління - знижка 20%.

Для участі в семінарі, будь ласка, зареєструйтесь.

Будемо раді, якщо Ви приєднаєтеся до учасників нашого семінару!

З пропозиціями та запитаннями звертайтесь
за тел. +380 (44) 456-90-04 (05)
e-mail: seminar@emcon.com.ua
контактна особа Дарменко Олена

Назад

© 2009-2021 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"