Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

16.11.2021 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проєкт рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про Державний реєстр випусків цінних паперів»

16.11.2021 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проєкт рішення НКЦПФР «Про виконання вимог частини другої статті 100 Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» щодо визначення орієнтовного (невиключного) переліку суттєвих змін, поява (виявлення) яких може бути підставою для оформлення відповідних змін та/або доповнень до проспекту»

16.11.2021 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проєкт рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про здійснення публічної пропозиції цінних паперів»

15.11.2021 Емкон випускає програмне забезпечення для формування структури власності надавача фінансових послуг

09.11.2021 Емкон запрошує Вас взяти участь у он-лайн майстер-класі "Підготовка, організація та проведення загальних зборів акціонерів", який відбудеться 16 грудня 2021 року

Всі новини Підписатись


 
Календар

Компанія «Емкон» запрошує взяти участь у он-лайн семінарі «Розкриття інформації підприємствами, що становлять суспільний інтерес», який відбудеться 29 вересня 2021 року.

Цільова аудиторія:
Представники підприємств, відповідальні за розкриття інформації.

Мета семінару:
Підвищення кваліфікації представників підприємств, відповідальних за розкриття інформації.

Семінар складатиметься з трьох сесій, кожна з яких стосується певних аспектів розкриття інформації підприємствами, що становлять суспільний інтерес. Кожна сесія є також окремим заходом, в якому можна взяти участь без участі в інших сесіях.

Питання висвітлюватимуться з урахуванням змін, внесених Законом України "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки".

Семінар проводять:
Євген Петрик (директор компанії «Емкон», голова Правового комітету, член Правління Професійної асоціації корпоративного управління)
Олена Ступак (виконавчий директор компанії «Емкон», член Професійної асоціації корпоративного управління), має багаторічний практичний досвід розкриття інформації.

Учасники можуть заздалегідь направити на адресу seminar@emcon.com.ua питання щодо теми семінару, відповідь на які буде надана під час проведення семінару.

Семінар проводитиметься он-лайн (Zoom)
Дата проведення: 29 вересня 2021 року
Початок: 10:00
Тривалість семінару: 7 годин

Вартість участі у всіх трьох сесіях: для емітентів цінних паперів - 4800,00 грн., для представників юридичних, аудиторських та консалтингових компаній - 9600 грн. Без ПДВ.

Вартість участі у будь-яких двох сесіях: для емітентів цінних паперів - 3300,00 грн., для представників юридичних, аудиторських та консалтингових компаній - 6600 грн. Без ПДВ.

Для двох та більше учасників від одного товариства - знижка 10%.
Для учасників, які брали участь в інших семінарах компанії «Емкон» в м.Києві або он-лайн - додаткова знижка 5%.
Для членів ПАКУ, ПАРД та УАІБ - спеціальна додаткова знижка 10%.
Для користувачів послугою Абонентське супроводження з питань корпоративного управління - знижка 20%.

Будемо раді бачити Вас серед учасників нашого семінару!

З пропозиціями та запитаннями звертайтесь
за тел. +380 (44) 456-90-04 (05)
e-mail: seminar@emcon.com.ua
контактна особа Дарменко Олена Анатоліївна

Назад

© 2009-2021 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"