Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

16.05.2022 Емкон запрошує Вас взяти участь у онлайн майстер-класі «Підготовка та розкриття особливої інформації емітентами цінних паперів», який відбудеться 03 червня 2022 року

16.05.2022 Емкон запрошує Вас взяти участь у онлайн майстер-класі «Підготовка та розкриття регулярної річної інформації емітентами цінних паперів у 2022 році», який відбудеться 02 червня 2022 року

16.05.2022 Емкон запрошує Вас взяти участь у онлайн семінарі «Проведення дистанційних загальних зборів акціонерів», який відбудеться за підтримки та участі представників Національного депозитарію України 01 червня 2022 року

03.05.2022 НКЦПФР внесла деякі зміни до порядку проведення загальних зборів акціонерних товариств та учасників корпоративних інвестиційних фондів на період дії воєнного стану в Україні

03.05.2022 На семінарі «Проведення дистанційних загальних зборів акціонерів», який відбудеться 11 травня 2022 року, виступить Марина Адамовська, член Правління Національного депозитарію України

Всі новини Підписатись
 
Календар

Компанія «Емкон» запрошує взяти участь у он-лайн семінарі «Розкриття інформації підприємствами, що становлять суспільний інтерес», який відбудеться 29 вересня 2021 року.

Цільова аудиторія:
Представники підприємств, відповідальні за розкриття інформації.

Мета семінару:
Підвищення кваліфікації представників підприємств, відповідальних за розкриття інформації.

Семінар складатиметься з трьох сесій, кожна з яких стосується певних аспектів розкриття інформації підприємствами, що становлять суспільний інтерес. Кожна сесія є також окремим заходом, в якому можна взяти участь без участі в інших сесіях.

Питання висвітлюватимуться з урахуванням змін, внесених Законом України "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки".

Семінар проводять:
Євген Петрик (директор компанії «Емкон», голова Правового комітету, член Правління Професійної асоціації корпоративного управління)
Олена Ступак (виконавчий директор компанії «Емкон», член Професійної асоціації корпоративного управління), має багаторічний практичний досвід розкриття інформації.

Учасники можуть заздалегідь направити на адресу seminar@emcon.com.ua питання щодо теми семінару, відповідь на які буде надана під час проведення семінару.

Семінар проводитиметься он-лайн (Zoom)
Дата проведення: 29 вересня 2021 року
Початок: 10:00
Тривалість семінару: 7 годин

Вартість участі у всіх трьох сесіях: для емітентів цінних паперів - 4800,00 грн., для представників юридичних, аудиторських та консалтингових компаній - 9600 грн. Без ПДВ.

Вартість участі у будь-яких двох сесіях: для емітентів цінних паперів - 3300,00 грн., для представників юридичних, аудиторських та консалтингових компаній - 6600 грн. Без ПДВ.

Для двох та більше учасників від одного товариства - знижка 10%.
Для учасників, які брали участь в інших семінарах компанії «Емкон» в м.Києві або он-лайн - додаткова знижка 5%.
Для членів ПАКУ, ПАРД та УАІБ - спеціальна додаткова знижка 10%.
Для користувачів послугою Абонентське супроводження з питань корпоративного управління - знижка 20%.

Будемо раді бачити Вас серед учасників нашого семінару!

З пропозиціями та запитаннями звертайтесь
за тел. +380 (44) 456-90-04 (05)
e-mail: seminar@emcon.com.ua
контактна особа Дарменко Олена Анатоліївна

Назад

© 2009-2022 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"