Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

19.08.2022 Президент України підписав нову редакцію Закону України "Про акціонерні товариства" (№2465-ІХ від 27.07.2022)

17.08.2022 17 серпня 2022 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей діяльності фінансового сектору у зв'язку із введенням воєнного стану в Україні" №2463-IX від 27.07.2022 року

16.08.2022 Президент України підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей діяльності фінансового сектору у зв'язку із введенням воєнного стану в Україні" №2463-IX від 27.07.2022 року

12.08.2022 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проєкт рішення НКЦПФР «Про внесення змін до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14 листопада 2019 року № 694» («Про подання до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку інформації суб’єктом аудиторської діяльності, який надає послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємству, що становить суспільний інтерес, нагляд за яким здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку»)

12.08.2022 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проєкт рішення НКЦПФР «Про внесення змін до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 31 січня 2019 року № 43» («Про затвердження форми Повідомлення до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку підприємством, що становить суспільний інтерес, про суб’єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги з аудиту фінансової звітності»)

Всі новини Підписатись
 
Календар

Компанія «Емкон» запрошує взяти участь у семінарі «Актуальні питання діяльності акціонерних товариств навесні 2022 року», який відбудеться в Харкові 18 лютого 2022 року

На семінарі можна буде дізнатися про новації в законодавстві України, що регулює діяльність акціонерних товариств та інфраструктури фондового ринку, освіжити в пам’яті основні «сезонні» процедури щодо проведення загальних зборів акціонерів та розкриття інформації, отримати корисну інформацію щодо нових практик в сфері корпоративного управління.

Програма семінару включає такі питання:

  • Зміни, передбачені проектом нового Закону України «Про акціонерні товариства», які можуть вплинути на процес проведення річних загальних акціонерів, діяльність органів управління та акціонерного товариства в цілому, у разі його прийняття та набрання чинності до 30.04.2022 року.
  • Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів»: зміни, що стосуються акціонерних товариств та їх цінних паперів, зміни у вимогах до розкриття інформації.
  • Розкриття інформації в 2022 році: що і в які строки розкриваємо, зміни в річній та проміжній інформації про емітента, практичні аспекти розкриття поширених видів особливої інформації.
  • Особливості розкриття інформації підприємствами, що становлять суспільний інтерес.
  • Розкриття фінансової звітності, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності, відповідно до таксономії UA XBRL МСФЗ в електронному форматі іXBRL.
  • Нові вимоги до аудиторських звітів, що подаються до НКЦПФР, в тому числі у складі річної регулярної інформації.
  • Різна корисна інформація, новації в роботі Національного депозитарію України, особливості державної реєстрації відомостей про кінцевих бенефіціарних власників акціонерних товариств, тощо.

У зв’язку з постійними змінами в законодавстві, програма може бути змінена або доповнена іншими актуальними питаннями.

Семінар проводять:
Євген Петрик (директор компанії «Емкон», голова Правового комітету, член Правління Професійної асоціації корпоративного управління).
Олена Ступак (виконавчий директор компанії «Емкон», член Професійної асоціації корпоративного управління, має багаторічний практичний досвід розкриття інформації).

Учасники семінару отримають роздатковий матеріал, практичні поради щодо діяльності акціонерних товариств, зможуть отримати персональні консультації щодо конкретних ситуацій в акціонерних товариствах.

Також пропонуємо Вам заздалегідь підготувати та направити на адресу petrik@emcon.com.ua запитання щодо корпоративного законодавства та розкриття інформації, відповіді на які будуть надані в ході семінару.

Адреса проведення семінару: м. Харків, вул. Благовіщенська, 1, поверх 2, зелений зал
Дата проведення: 18 лютого 2022 року
Початок семінару: 10:00
Тривалість семінару: 4-5 годин
Вартість участі (без ПДВ): для емітентів цінних паперів - 2100,00 грн., для представників аудиторських, юридичних та консалтингових компаній - 3100 грн.
Для двох та більше учасників від одного підприємства: знижка 10%.
Для учасників, які брали участь в семінарі в Харкові в 2021 році: додаткова знижка 5%.

Будемо раді, якщо Ви приєднаєтеся до учасників нашого семінару!

Для відвідування (доступу) заходу обов’язковою умовою для учасників є ознайомлення з обмеженнями протиепідемічних заходів, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 № 1236 (зі змінами та доповненнями) (далі - документ). Умови застосування протиепідемічних обмежень при проведенні заходів і наявність саме яких документів повинні бути у учасників передбачені у вище зазначеному документі (сертифікат вакцинації, негативний ПЦР-тест або експрес-тест, проведений не менш як за 72 годин до заходу, довідка про одужання). Дякуємо за розуміння!

З пропозиціями та запитаннями звертайтесь
за тел. +380 (67) 573-58-83
e-mail: janej@meta.ua
контактна особа Жигалова Євгенія Володимирівна

Назад

© 2009-2022 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"