Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

27.11.2023 НКЦПФР затвердила Положення про порядок здійснення емісії акцій, реєстрації та скасування реєстрації випуску акцій

16.11.2023 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

06.11.2023 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

01.11.2023 Емкон запрошує Вас взяти участь у онлайн семінарі «Закон України «Про акціонерні товариства» в новій редакції: аналіз змін у діяльності акціонерних товариств», який відбудеться 07 грудня 2023 року

01.11.2023 Емкон запрошує Вас взяти участь у онлайн семінарі «Приведення діяльності акціонерних товариств у відповідність до Закону України «Про акціонерні товариства» в новій редакції», який відбудеться 30 листопада 2023 року

Всі новини Підписатись
 
Календар

Компанія "Емкон" запрошує взяти участь у черговому семінарі на тему "Дематеріалізація цінних паперів. Від «А» до «Я»", який відбудеться 03.06.2010 року в м. Києві.

Згідно з ст. 20 Закону України "Про акціонерні товариства" та Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" акціонерні товариства повинні забезпечити існування своїх акцій в бездокументарній формі з 30 жовтня 2010.

Компанія "Емкон" проводить черговий семінар на тему "Дематеріалізація цінних паперів. Від «А» до «Я»", на якому представники акціонерних товариств зможуть отримати практичні поради та проконсультуватися щодо проведення дематеріалізації з провідними фахівцями Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, депозитаріїв, зберігачів та компанії "Емкон".

Учасники семінару отримають практичні поради, матимуть можливість задати питання, обговорити спірні моменти, обмінятися досвідом з усіма учасниками семінару, а також отримають Пакет документів для проведення дематеріалізації акцій та методичний матеріал "Дематеріалізація цінних паперів від "А" до "Я", що включають в себе інформацію про основні етапи дематеріалізації, строки, яких необхідно дотримуватись під час дематеріалізації, документи, які необхідно підготувати для проведення дематеріалізації, відповідні законодавчі та нормативні документи.

Заявка для участі в семінарі

Програма семінару

09:30-10:00 – Реєстрація учасників семінару. Кава-брейк

10:00-11:30 – Прийняття рішення про дематеріалізацію цінних паперів. Які питання вносити в порядок денний, що повинен містити протокол в частині рішення про дематеріалізацію, вимоги до повідомлення про дематеріалізацію.
Доповідач – представник ДКЦПФР

11:30-12:30 – Бездокументарна форма існування акцій. Функції депозитарію при організації обігу цінних паперів та взаємодії з емітентами цінних паперів при проведенні загальних зборів акціонерів та в інших випадках, передбачених законодавством України.
Доповідач – начальник клієнтського відділу ВАТ "Національний депозитарій України" Федорова Олена Едуардівна

12:30-13:30 – Обід

13:30-14:30 – Функції зберігача при організації обігу цінних паперів. На що потрібно звернути увагу при виборі зберігача в процесі дематеріалізації цінних паперів.
Доповідач – начальник відділу депозитарної діяльності зберігача Фондова компанія "СІТІ БРОК" Шум Оксана Валентинівна

14:30-15:30 – Практичні поради щодо переведення випуску цінних паперів в бездокументарну форму.
Доповідач – виконавчий директор компанії "Емкон" Ступак Олена Володимирівна

Будемо раді, якщо Ви приєднаєтеся до учасників нашого семінару!

Адреса проведення семінару: м. Київ, пр-т Перемоги, 67, центр професійної освіти "Славутич", ст. М "Нивки"
Схема проїзду


Вартість участі (з ПДВ) – 800 грн.
Для двох та більше учасників від одного підприємства - знижка 10%.
Для учасників, які брали участь в інших семінарах компанії «Емкон», додаткова знижка 5%.
Для членів ПАРД та УАІБ - спеціальна додаткова знижка 10%.

З пропозиціями та запитаннями звертайтесь
за тел. +38 (044) 206-10-67 (68)
e-mail: seminar@emcon.com.ua
контактна особа Дарменко Олена Анатоліївна

Назад

© 2009-2023 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"