Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

21.01.2025 НКЦПФР прийняла Розпорядження «Про установлення технічних параметрів/умов подання фінансової звітності у форматі XBRL до центру збору фінансової звітності, її валідації та оприлюднення»

06.01.2025 На сайті https://frs.gov.ua розміщено повідомлення про оприлюднення електронного файлу Таксономії UA МСФЗ XBRL 2023

06.01.2025 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

30.12.2024 Шановні колеги! Від щирого серця вітаємо із прийдешнім Новим роком!

24.12.2024 НКЦПФР внесла зміни до Положення про порядок здійснення емісії акцій, реєстрації та скасування реєстрації випуску акцій, затвердженого рішенням НКЦПФР від 22.11.2023 № 1308

Всі новини Підписатись
 
Новини

Щодо продовження терміну дії послуги Інформаційно-технічної підтримки для суб'єктів розкриття інформації на фондовому ринку (оплати послуг АРІФРУ)

АРІФРУ повідомляє про впровадження процедури продовження терміну дії послуги Інформаційно-технічної підтримки (ІТП) для суб'єктів розкриття інформації на фондовому ринку (оплати послуг АРІФРУ за розміщення інформації на stockmarket.gov.ua)

Для того, щоб продовжити термін користування послугою на наступний календарний рік, необхідно пройти процедуру продовження дії послуги, шляхом переходу за посиланням, що наведено в Особистому кабінеті на сайті stockmarket.gov.ua, а також здійснити оплату річного календарного абонентського обслуговування.

В розділі «Інструкції» розміщена докладна інструкція про порядок продовження терміну дії послуги ІТП

Назад

© 2009-2025 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"