Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

07.10.2025 Встановлено єдиний обов’язковий формат подання фінансової звітності за міжнародними стандартами

10.09.2025 До уваги господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі! Нові вимоги щодо оприлюднення інформації

10.09.2025 НКЦПФР схвалила проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 06 березня 2025 року №28/21/1933/К03»

29.08.2025 На сайті https://frs.gov.ua опубліковано повідомлення про завершення налаштування безкоштовного програмного забезпечення iXBRL-Report

02.05.2025 НКЦПФР схвалила проєкт рішення «Про внесення змін до Положення про порядок здійснення емісії акцій, реєстрації та скасування реєстрації випуску акцій, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 22.11.2023 року № 1308»

Всі новини Підписатись
 
Новини

На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів»

Проект рішення розроблений НКЦПФР з метою удосконалення вимог до розкриття інформації емітентами цінних паперів.

Проектом рішення, зокрема, уточнюється порядок розкриття інформації нерезидентами, цінні папери яких розміщені та/або допущені до обігу на території України, міжнародними фінансовими організаціями, уточнюютьс питання припинення обов'язку розкриття інформаці емітентами цінних паперів, змінюється термін подання річної регулярної інформації до НКЦПФР (на "не пізніше 30 квітня року").

Ознайомитись з текстом проекту рішення можна за посиланням http://www.nssmc.gov.ua/law/19364

Обговорення проекту рішення на Форумі Професійної асоціації корпоративного управління: http://forum.cgpa.com.ua/viewtopic.php?f=6&t=36

Назад

© 2009-2025 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"