Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

08.10.2021 Верховною радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи"

06.10.2021 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проєкт рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до Вимог до інформації, що стосується аудиту або огляду фінансової звітності учасників ринків капіталу та організованих товарних ринків, нагляд за якими здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку»

06.10.2021 НКЦПФР схвалено роз'яснення «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» стосовно підготовки звіту про огляд проміжної фінансової звітності товариствами, які є підприємствами, що становлять суспільний інтерес та є емітентами цінних паперів»

05.10.2021 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

05.10.2021 Емкон запрошує Вас взяти участь у он-лайн майстер-класі "Підготовка, організація та проведення загальних зборів акціонерів", який відбудеться 04 листопада 2021 року

Всі новини Підписатись
 
Новини

Акція з нагоди 30-річчя незалежності України!

З нагоди 30-річчя незалежності України Емкон проводить акцію - розіграш знижок на заходи Емкон, що проводитимуться в Києві або он-лайн.

Для того, щоб взяти участь в розіграші, потрібно бути або стати підписником новин Емкон, зареєстрованим в Емкон. ID.

Розіграш відбудеться 25 серпня 2021 року серед підписників за допомогою сервісу https://www.random.org/.

30 переможців отримають знижку 30% на будь-який один захід Емкон із числа тих, які проводитимуться в м. Києві або он-лайн до 31 грудня 2021 року.

Для того, щоб взяти участь в акції необхідно зареєструватися в Емкон. ID та позначити опцію «Отримувати новини від Емкон електронною поштою». Якщо Ви вже зареєстровані в Емкон. ID, потрібно увійти в обліковий запис Емкон. ID, перейти до Профілю, натиснути «Змінити профіль» та перевірити опцію «Отримувати новини від Емкон електронною поштою», у разі необхідності її позначити.

Назад

© 2009-2021 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"