Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

16.11.2021 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проєкт рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про Державний реєстр випусків цінних паперів»

16.11.2021 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проєкт рішення НКЦПФР «Про виконання вимог частини другої статті 100 Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» щодо визначення орієнтовного (невиключного) переліку суттєвих змін, поява (виявлення) яких може бути підставою для оформлення відповідних змін та/або доповнень до проспекту»

16.11.2021 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проєкт рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про здійснення публічної пропозиції цінних паперів»

15.11.2021 Емкон випускає програмне забезпечення для формування структури власності надавача фінансових послуг

09.11.2021 Емкон запрошує Вас взяти участь у он-лайн майстер-класі "Підготовка, організація та проведення загальних зборів акціонерів", який відбудеться 16 грудня 2021 року

Всі новини Підписатись


 
Новини

На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проєкт рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про здійснення публічної пропозиції цінних паперів»

Проєкт рішення розроблений з метою приведення Положення про здійснення публічної пропозиції цінних паперів у відповідність до вимог Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» для встановлення вимог, умов та порядку здійснення публічної пропозиції цінних паперів, строку дії такої пропозиції.

Запропонована нова редакція Положення про здійснення публічної пропозиції цінних паперів передбачає наступні зміни:

  1. Умови та порядок здійснення публічної пропозиції таких цінних паперів, як сертифікати ФОН, опціонні сертифікати, депозитні сертифікати банків.
  2. Запровадження коригуючих коефіцієнтів для застосування вартісного показника при здійсненні публічної пропозиції, яка не вимагає оформлення проспекту.
  3. Передбачена для емітента цінних паперів можливість подання на затвердження реєструвальному органу проспекту цінних паперів як одного документа, так і окремих його документів.

Ознайомитись з текстом проєкту рішення можна за посиланням https://www.nssmc.gov.ua/document/?id=12651754

Назад

© 2009-2021 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"