Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

10.09.2025 До уваги господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі! Нові вимоги щодо оприлюднення інформації

10.09.2025 НКЦПФР схвалила проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 06 березня 2025 року №28/21/1933/К03»

29.08.2025 На сайті https://frs.gov.ua опубліковано повідомлення про завершення налаштування безкоштовного програмного забезпечення iXBRL-Report

02.05.2025 НКЦПФР схвалила проєкт рішення «Про внесення змін до Положення про порядок здійснення емісії акцій, реєстрації та скасування реєстрації випуску акцій, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 22.11.2023 року № 1308»

02.05.2025 НКЦПФР схвалила Рекомендації щодо якості розкриття інформації у звіті про корпоративне управління

Всі новини Підписатись
 
Новини

07.05.2011 року набуває чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця"

Згідно Закону, в якості документального відтвердження державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, буде використовуватись виписка з Єдиного державного реєстру, яка буде видаватися на необмежений термін.

Виписка з Єдиного державного реєстру буде видаватись безкоштовно при проведенні державної реєстрації:

  • юридичної особи;
  • фізичної особи підприємця;
  • змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, але не пов'язані із змінами, що вносяться до установчих документів юридичної особи, змін до установчих документів юридичної особи;
  • змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі;
  • припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за судовим рішенням щодо визнання фізичної особи - підприємця банкрутом, а також при внесенні до Єдиного державного реєстру судового рішення щодо відміни державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.

Законом також внесено зміни до низки Законів України, якими передбачено подання у складі пакету документів копії виписки з Єдиного державного реєстру замість копії або нотаріально засвідченої копії свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (фізичної особи-підприємця).

Закон опубліковано 06.05.2011 року у виданні Голос України.

Ознайомитись з текстом Закону можна за посиланням: http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3205-17

Назад

© 2009-2025 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"