Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

05.03.2026 Емкон запрошує Вас взяти участь у онлайн майстер-класі «Підготовка та розкриття регулярної проміжної інформації емітентами цінних паперів», який відбудеться онлайн 26 березня 2026 року.

05.03.2026 Емкон запрошує Вас взяти участь у онлайн майстер-класі «Підготовка та розкриття регулярної річної інформації емітентами цінних паперів», який відбудеться онлайн 25 березня 2026 року.

05.03.2026 Емкон запрошує Вас взяти участь у онлайн майстер-класі «Підготовка та розкриття особливої інформації емітентами цінних паперів», який відбудеться онлайн 24 березня 2026 року.

24.02.2026 Оновлені тарифи на програмне забезпечення та он-лайн сервіси Емкон з 01 березня 2026 року

11.02.2026 Емкон запрошує Вас взяти участь у онлайн майстер-класі «Підготовка та розкриття регулярної проміжної інформації емітентами цінних паперів», який відбудеться онлайн 05 березня 2026 року.

Всі новини Підписатись
 
Новини

На офіційному сайті ДКЦПФР оприлюднено проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" щодо фінансового забезпечення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку"

Проектом Закону України передбачається встановити, що НКЦПФР та її органи фінансується за рахунок коштів Державного бюджету України, в тому числі спеціального фонду Державного бюджету України, джерелом формування якого є 90 відсотків надходжень від сплати державного мита за реєстрацію випусків цінних паперів.

Ознайомитись з текстом проекту Закону України можна за посиланням: http://ssmsc.gov.ua/law/16914

Назад

© 2009-2026 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"