Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

19.01.2026 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

07.01.2026 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон.Звіт 2.0"

06.01.2026 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

07.10.2025 Встановлено єдиний обов’язковий формат подання фінансової звітності за міжнародними стандартами

10.09.2025 До уваги господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі! Нові вимоги щодо оприлюднення інформації

Всі новини Підписатись
 
Новини

На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦФПР "Про затвердження Порядку передачі інформації, що міститься у системі реєстру власників іменних цінних паперів, до систем депозитарного обліку"

Проект рішення розроблений НКЦПФР на виконання підпункту 4) пункту 5 розділу VI Закону України «Про депозитарну систему України» з метою забезпечення збереження у системі депозитарного обліку інформації про випуски емісійних іменних цінних паперів, які не були переведені в бездокументарну форму, та про власників цих цінних паперів.

Ознайомитись з текстом проекту рішення можна за посиланням: http://www.nssmc.gov.ua/law/17334

Назад

© 2009-2026 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"