Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

02.05.2025 НКЦПФР схвалила проєкт рішення «Про внесення змін до Положення про порядок здійснення емісії акцій, реєстрації та скасування реєстрації випуску акцій, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 22.11.2023 року № 1308»

02.05.2025 НКЦПФР схвалила Рекомендації щодо якості розкриття інформації у звіті про корпоративне управління

06.03.2025 НКЦПФР прийняла рішення щодо строків розкриття регульованої інформації емітентами цінних паперів, особами, які надають забезпечення за такими цінними паперами та радниками з корпоративних прав під час дії воєнного стану в Україні

26.02.2025 Компанія «Емкон» запрошує взяти участь у майстер-класі «Застосування програмного забезпечення Емкон:Звіт для підготовки річного звіту», який відбудеться онлайн 10 березня 2025 року

24.02.2025 НКЦПФР схвалила Роз’яснення щодо застосування окремих положень статті 109 Закону України «Про акціонерні товариства» стосовно перевірки службою внутрішнього аудиту (внутрішнім аудитором) фінансово-господарської діяльності акціонерного товариства

Всі новини Підписатись
 
Новини
Дмитро Михайлович ТЕВЕЛЄВ – Голова Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку 29 квітня 2010 року о 15-30 (за адресою: Московська, 8, 12 поверх, зал засідань) відкриє засідання Консультаційно-експертної ради, на якому буде розглянуте питання «Щодо пріоритетних завдань Консультаційно-експертної ради Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку у 2010 році».
Також на цьому засіданні будуть розглянуті питання:
- Щодо законопроекту про внесення змін до ЗУ «Про акціонерні товариства» - доповідач: Єфіменко А.П.;
- Щодо Положення про подання адміністративних даних емітентами з закритим (приватним) розміщенням цінних паперів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку – доповідач: директор департаменту Комісії Табала О.М.
Назад

© 2009-2025 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"