Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

10.02.2025 НКЦПФР внесла зміни до Вимог до застосування засобів інтегрованої підсистеми надання адміністративних послуг в електронній формі КІС у якості офіційного каналу зв’язку

10.02.2025 НКЦПФР змінила для емітентів дату первинної реєстрації в електронному кабінеті користувача в підсистемі КІС

21.01.2025 НКЦПФР прийняла Розпорядження «Про установлення технічних параметрів/умов подання фінансової звітності у форматі XBRL до центру збору фінансової звітності, її валідації та оприлюднення»

06.01.2025 На сайті https://frs.gov.ua розміщено повідомлення про оприлюднення електронного файлу Таксономії UA МСФЗ XBRL 2023

06.01.2025 Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

Всі новини Підписатись
 
Новини

НКЦПФР оприлюднила інформацію щодо подання річної фінансової звітності за 2020 рік, складеної на основі Таксономії UA МСФЗ XBRL

Як повідомляє НКЦПФР, кампанія з подання підприємствами фінансової звітності, складеної на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ, за 2020 рік, може бути розпочата лише після оновлення електронного формату Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020, яке проводиться спільно Проєктом EU-FAAR, Міністерством фінансів України, НКЦПФР та Національним банком України.

Про встановлені терміни подання суб’єктами господарювання річної фінансової звітності за 2020 рік та проміжної фінансової звітності у 2021 році в форматі UA XBRL МСФЗ до Центру збору фінансової звітності «Система фінансової звітності» буде повідомлено додатково.

За несвоєчасне подання у 2021 році фінансової звітності за 2020 рік та проміжної фінансової звітності у 2021 році в форматі UA XBRL МСФЗ до Центру збору фінансової звітності «Система фінансової звітності» НКЦПФР не будуть застосовуватися заходи впливу до суб’єктів звітування.

Назад

© 2009-2025 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"