Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

07.10.2025 Встановлено єдиний обов’язковий формат подання фінансової звітності за міжнародними стандартами

10.09.2025 До уваги господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі! Нові вимоги щодо оприлюднення інформації

10.09.2025 НКЦПФР схвалила проєкт рішення «Про внесення змін до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 06 березня 2025 року №28/21/1933/К03»

29.08.2025 На сайті https://frs.gov.ua опубліковано повідомлення про завершення налаштування безкоштовного програмного забезпечення iXBRL-Report

02.05.2025 НКЦПФР схвалила проєкт рішення «Про внесення змін до Положення про порядок здійснення емісії акцій, реєстрації та скасування реєстрації випуску акцій, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 22.11.2023 року № 1308»

Всі новини Підписатись
 
Новини

На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦФПР "Про затвердження Положення про функціонування фондових бірж"

Проект рішення розроблений НКЦПФР з метою допуску цінних паперів іноземних емітентів на українські фондові біржі, коригування показників граничних значень зміни ціни цінного папера, встановлення строків призупинення біржових торгів лістинговим цінним папером в залежності від ступеня відхилення поточної ціни від ціни закриття попереднього торговельного дня по даному цінному паперу, тощо з урахуванням пропозицій від фондових бірж та інших учасників фондового ринку, які надійшли до відповідних, раніше оприлюднених проектів рішень щодо змін до Положення про функціонування фондових бірж.

Ознайомитись з текстом проекту рішення можна за посиланням: http://www.nssmc.gov.ua/law/17075

Назад

© 2009-2025 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"