Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

02.05.2025 НКЦПФР схвалила проєкт рішення «Про внесення змін до Положення про порядок здійснення емісії акцій, реєстрації та скасування реєстрації випуску акцій, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 22.11.2023 року № 1308»

02.05.2025 НКЦПФР схвалила Рекомендації щодо якості розкриття інформації у звіті про корпоративне управління

06.03.2025 НКЦПФР прийняла рішення щодо строків розкриття регульованої інформації емітентами цінних паперів, особами, які надають забезпечення за такими цінними паперами та радниками з корпоративних прав під час дії воєнного стану в Україні

26.02.2025 Компанія «Емкон» запрошує взяти участь у майстер-класі «Застосування програмного забезпечення Емкон:Звіт для підготовки річного звіту», який відбудеться онлайн 10 березня 2025 року

24.02.2025 НКЦПФР схвалила Роз’яснення щодо застосування окремих положень статті 109 Закону України «Про акціонерні товариства» стосовно перевірки службою внутрішнього аудиту (внутрішнім аудитором) фінансово-господарської діяльності акціонерного товариства

Всі новини Підписатись
 
Новини

На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до Порядку ведення реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів»

Проект рішення розроблений НКЦПФР з метою приведення нормативно-правового акту Комісії у відповідність до норм чинного законодавства, що регулюють діяльність учасників фондового ринку.

Ознайомитись з текстом проекту рішення можна за посиланням http://www.nssmc.gov.ua/law/18548

Назад

© 2009-2025 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"