Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

22.09.2017 В Міністерстві юстиції зареєстроване рішення НКЦПФР від 10.08.2017 №605 "Про внесення змін до Порядку заміни свідоцтва (свідоцтв) про реєстрацію випуску (випусків) емісійних цінних паперів у зв’язку зі зміною найменування емітента та/або забезпеченням існування іменних цінних паперів у бездокументарній формі"

13.09.2017 В Міністерстві юстиції зареєстроване рішення НКЦПФР від 14.07.2017 №528 "Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 29 березня 2016 року № 361" (Про порядок реєстрації випуску акцій при капіталізації банків)

13.09.2017 В Міністерстві юстиції зареєстроване рішення НКЦПФР від 14.07.2017 №529 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (щодо удосконалення порядку реєстрації випуску акцій)"

13.09.2017 Емкон запрошує Вас взяти участь у семінарі "Squeeze-out, sell-out та інші зміни в корпоративному законодавстві України", який відбудеться в Харкові 03 листопада 2017 року

12.09.2017 Емкон запрошує Вас взяти участь у семінарі "Зміна типу акціонерного товариства з публічного на приватний", який відбудеться в Києві 10 жовтня 2017 року

Всі новини Підписатись
 
Послуги

Підтримка корпоративного секретаря з питань розкриття інформації - це нова послуга від Компанії "Емкон", яка спрямована на надання всебічної технічної та консультаційної підтримки корпоративним секретарям емітентів цінних паперів та спеціалістам, які фактично виконують функції корпоративних секретарів, та забезпечення їх комплексом сервісів та послуг стосовно розкриття інформації.

Сервіси й послуги надаються пакетами на один рік з дня його придбання. За обсягом сервісів й послуг існує три види пакетів:


БАЗОВИЙ - економія до 20%!

Сервіс або послуга На умовах
Реєстраційний код для програмного забезпечення Емкон:Звіт Для одного емітента цінних паперів на 1 рік
Видання «Практичні аспекти розкриття інформації. 2016» Знижка 50% на оновлення видання протягом року.
Знижка на публікації в офіційному друкованому виданні НКЦПФР – 5% Але не менше знижки, встановленої для конкретного емітента.


ОПТИМАЛЬНИЙ - економія до 50%!

Сервіс або послуга На умовах
Реєстраційний код для програмного забезпечення Емкон:Звіт Для одного емітента цінних паперів на 1 рік
Видання «Практичні аспекти розкриття інформації. 2016» Знижка 50% на оновлення видання протягом року.
Знижка на публікації в офіційному друкованому виданні НКЦПФР – 10% Але не менше знижки, встановленої для конкретного емітента.
Участь у семінарах Емкон на тему розкриття (регулярна річна та квартальна інформації, особлива інформація) Один учасник від емітента має право прийняти участь по одному разу в семінарах щодо річної, квартальної та особливої інформації. Додаткові учасники від цього емітента або участь у додаткових семінарах (повторно, на ці ж теми) отримують знижку 50% від вартості семінару.
Веб-сайт, створений за допомогою конструктора веб-сайтів emitents.net.ua
Персональні консультації Усні, загальний обсяг – дві години.
Додаткові консультації – зі знижкою 50%.
Публікація фінансової звітності з аудиторським висновком у виданні "Фондовий ринок.Київ" Для публічних акціонерних товариств, емітентів облігацій, професійних учасників фондового ринку, фінансових установ.
Подання розпорядження та отримання від НДУ інформації щодо власників 10 та більше відсотків акцій станом на 31.12 для складання річного звіту Одне розпорядження. Додаткові розпорядження зі знижкою 50%.


ОПТИМАЛЬНИЙ + - економія 50%!

Сервіс або послуга На умовах
Індивідуальні заняття Два індивідуальних заняття для емітента (до трьох учасників). Додаткові учасники оплачуються окремо із суттєвою знижкою. Додаткові заняття оплачуються окремо із знижкою 30%.
Контроль Здійснення перевірки особливої, квартальної та річної регулярної інформації перед її розкриттям.

За більш детальною інформацією та для замовлення послуги звертайтесь:
за тел.: +38 (044) 379-16-72, 379-16-73
та e-mail: darmenko@emcon.com.ua
контактна особа: Дарменко Олена Анатоліївна

Назад

© 2009-2017 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"