Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

18.07.2017 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про інформацію, що міститься в повідомленні про набуття права власності на домінуючий контрольний пакет акцій та публічній безвідкличній вимозі»

18.07.2017 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 20 жовтня 2009 року №1207" ("Про порядок реєстрації та опублікування відомостей про створення акціонерного товариства однією особою або про придбання однією особою усіх акцій товариства")

18.07.2017 В Міністерстві юстиції зареєстроване рішення НКЦПФР від 08.06.2017 № 423 "Про внесення змін до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 11 листопада 2014 року № 1511 "Щодо запобігання порушенням прав інвесторів та уникнення ризиків професійних учасників"

17.07.2017 На офіційному сайті НКЦПФР оприлюднено проект рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів»

12.07.2017 В Міністерстві юстиції зареєстроване рішення НКЦПФР від 25.05.2017 № 370 "Щодо врегулювання питань, пов’язаних з припиненням провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності депозитарної установи"

Всі новини Підписатись
 
Послуги

Підтримка корпоративного секретаря з питань розкриття інформації - це нова послуга від Компанії "Емкон", яка спрямована на надання всебічної технічної та консультаційної підтримки корпоративним секретарям емітентів цінних паперів та спеціалістам, які фактично виконують функції корпоративних секретарів, та забезпечення їх комплексом сервісів та послуг стосовно розкриття інформації.

Сервіси й послуги надаються пакетами на один рік з дня його придбання. За обсягом сервісів й послуг існує три види пакетів:


БАЗОВИЙ - економія до 20%!

Сервіс або послуга На умовах
Реєстраційний код для програмного забезпечення Емкон:Звіт Для одного емітента цінних паперів на 1 рік
Видання «Практичні аспекти розкриття інформації. 2016» Знижка 50% на оновлення видання протягом року.
Знижка на публікації в офіційному друкованому виданні НКЦПФР – 5% Але не менше знижки, встановленої для конкретного емітента.


ОПТИМАЛЬНИЙ - економія до 50%!

Сервіс або послуга На умовах
Реєстраційний код для програмного забезпечення Емкон:Звіт Для одного емітента цінних паперів на 1 рік
Видання «Практичні аспекти розкриття інформації. 2016» Знижка 50% на оновлення видання протягом року.
Знижка на публікації в офіційному друкованому виданні НКЦПФР – 10% Але не менше знижки, встановленої для конкретного емітента.
Участь у семінарах Емкон на тему розкриття (регулярна річна та квартальна інформації, особлива інформація) Один учасник від емітента має право прийняти участь по одному разу в семінарах щодо річної, квартальної та особливої інформації. Додаткові учасники від цього емітента або участь у додаткових семінарах (повторно, на ці ж теми) отримують знижку 50% від вартості семінару.
Веб-сайт, створений за допомогою конструктора веб-сайтів emitents.net.ua
Персональні консультації Усні, загальний обсяг – дві години.
Додаткові консультації – зі знижкою 50%.
Публікація фінансової звітності з аудиторським висновком у виданні "Фондовий ринок.Київ" Для публічних акціонерних товариств, емітентів облігацій, професійних учасників фондового ринку, фінансових установ.
Подання розпорядження та отримання від НДУ інформації щодо власників 10 та більше відсотків акцій станом на 31.12 для складання річного звіту Одне розпорядження. Додаткові розпорядження зі знижкою 50%.


ОПТИМАЛЬНИЙ + - економія 50%!

Сервіс або послуга На умовах
Індивідуальні заняття Два індивідуальних заняття для емітента (до трьох учасників). Додаткові учасники оплачуються окремо із суттєвою знижкою. Додаткові заняття оплачуються окремо із знижкою 30%.
Контроль Здійснення перевірки особливої, квартальної та річної регулярної інформації перед її розкриттям.

За більш детальною інформацією та для замовлення послуги звертайтесь:
за тел.: +38 (044) 379-16-72, 379-16-73
та e-mail: darmenko@emcon.com.ua
контактна особа: Дарменко Олена Анатоліївна

Назад

© 2009-2017 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"