Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

22.09.2017 В Міністерстві юстиції зареєстроване рішення НКЦПФР від 10.08.2017 №605 "Про внесення змін до Порядку заміни свідоцтва (свідоцтв) про реєстрацію випуску (випусків) емісійних цінних паперів у зв’язку зі зміною найменування емітента та/або забезпеченням існування іменних цінних паперів у бездокументарній формі"

13.09.2017 В Міністерстві юстиції зареєстроване рішення НКЦПФР від 14.07.2017 №528 "Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 29 березня 2016 року № 361" (Про порядок реєстрації випуску акцій при капіталізації банків)

13.09.2017 В Міністерстві юстиції зареєстроване рішення НКЦПФР від 14.07.2017 №529 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (щодо удосконалення порядку реєстрації випуску акцій)"

13.09.2017 Емкон запрошує Вас взяти участь у семінарі "Squeeze-out, sell-out та інші зміни в корпоративному законодавстві України", який відбудеться в Харкові 03 листопада 2017 року

12.09.2017 Емкон запрошує Вас взяти участь у семінарі "Зміна типу акціонерного товариства з публічного на приватний", який відбудеться в Києві 10 жовтня 2017 року

Всі новини Підписатись
 
Послуги

Підтримка корпоративного секретаря з питань організації та проведення загальних зборів акціонерів - це нова послуга від Компанії "Емкон", яка спрямована на надання всебічної технічної та консультаційної підтримки корпоративним секретарям емітентів цінних паперів та спеціалістам, які фактично виконують функції корпоративних секретарів, та забезпечення їх комплексом сервісів та послуг стосовно організації та проведення загальних зборів акціонерів.

Сервіси й послуги надаються пакетами на один рік з дня його придбання. За обсягом сервісів й послуг існує три види пакетів:


БАЗОВИЙ - економія до 20%!

Сервіс або послуга На умовах
Ліцензія для Емкон: КС: Збори Разова ліцензія для проведення загальних зборів одного акціонерного товариства
Видання «Загальні збори акціонерів: законодавчі та нормативно-правові акти» Знижка 50% на оновлення видання протягом року.
Знижка на публікації в офіційному друкованому виданні НКЦПФР – 5% Але не менше знижки, встановленої для конкретного емітента.
Тренінги щодо використання Емкон:КС:Збори Кількість учасників або заходів не обмежується.


ОПТИМАЛЬНИЙ - економія до 50%!

Сервіс або послуга На умовах
Ліцензія для Емкон: КС: Збори Разова або річна (на вибір) ліцензія для проведення загальних зборів одного акціонерного товариства
Видання «Загальні збори акціонерів: законодавчі та нормативно-правові акти» Знижка 50% на оновлення видання протягом року.
Знижка на публікації в офіційному друкованому виданні НКЦПФР – 10% Але не менше знижки, встановленої для конкретного емітента.
Тренінги щодо використання Емкон:КС:Збори Кількість учасників або заходів не обмежується.
Участь у семінарі Емкон на тему організації та проведення загальних зборів Один учасник від емітента має право прийняти участь в одному семінарі. Додаткові учасники від цього емітента або участь у додаткових семінарах (повторно, на ці ж теми) отримують знижку 50% від вартості семінару.
Персональні консультації Усні, загальний обсяг – дві години.
Додаткові консультації – зі знижкою 50%.
Подання розпорядження та отримання реєстру від НДУ з передачею такого реєстру емітенту для проведення розсилки та загальних зборів акціонерів При замовленні разової ліцензії для Емкон:КС:Збори – два розпорядження на одні загальні збори.
При замовленні річної ліцензії для Емкон:КС:Збори – по два розпорядження на три загальні збори.
Додаткові розпорядження зі знижкою 50%.


ОПТИМАЛЬНИЙ + - економія 50%!

Сервіс або послуга На умовах
Діагностика Проведення попередньої діагностики статуту та внутрішніх документів, а також практики щодо організації та проведення загальних зборів акціонерів на предмет відповідності вимогам законодавства України із складанням висновку.
Удосконалення Розробка змін до статуту та внутрішніх документів щодо удосконалення процедур організації та проведення загальних зборів акціонерів відповідно до вимог законодавства України.
Індивідуальні заняття Два індивідуальних заняття для емітента (до трьох учасників). Додаткові учасники оплачуються окремо із суттєвою знижкою. Додаткові заняття оплачуються окремо із знижкою 30%.
Контроль Здійснення перевірки документів щодо організації та проведення одних загальних зборів.

За більш детальною інформацією та для замовлення послуги звертайтесь:
за тел.: +38 (044) 379-16-72, 379-16-73
та e-mail: darmenko@emcon.com.ua
контактна особа: Дарменко Олена Анатоліївна

Назад

© 2009-2017 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"