Увійти / Зареєструватись   
Забули пароль?
  
 

19.11.2017 Емкон запрошує Вас взяти участь у семінарі "Squeeze-out, sell-out та інші зміни в корпоративному законодавстві України", який відбудеться в Києві 22 грудня 2017 року

19.11.2017 Емкон запрошує Вас взяти участь у Майстер-класі "Підготовка, організація та проведення загальних зборів акціонерів", який відбудеться в Києві 20 грудня 2017 року

19.11.2017 Емкон запрошує Вас взяти участь у Майстер-класі "Підготовка та розкриття особливої інформації емітентами цінних паперів" (з урахуванням змін, внесених рішенням НКЦПФР від 10.08.2017 №603 "Про затвердження Змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів"), який відбудеться в Києві 19 грудня 2017 року

16.11.2017 5 грудня 2017 в Києві відбудеться IІ Міжнародний форум корпоративних директорів

16.11.2017 Верховною радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів)» (реєстраційний номер проекту Закону 5592-д)

Всі новини Підписатись


 
Послуги

Підтримка корпоративного секретаря з питань організації та проведення загальних зборів акціонерів - це нова послуга від Компанії "Емкон", яка спрямована на надання всебічної технічної та консультаційної підтримки корпоративним секретарям емітентів цінних паперів та спеціалістам, які фактично виконують функції корпоративних секретарів, та забезпечення їх комплексом сервісів та послуг стосовно організації та проведення загальних зборів акціонерів.

Сервіси й послуги надаються пакетами на один рік з дня його придбання. За обсягом сервісів й послуг існує три види пакетів:


БАЗОВИЙ - економія до 20%!

Сервіс або послуга На умовах
Ліцензія для Емкон: КС: Збори Разова ліцензія для проведення загальних зборів одного акціонерного товариства
Видання «Загальні збори акціонерів: законодавчі та нормативно-правові акти» Знижка 50% на оновлення видання протягом року.
Знижка на публікації в офіційному друкованому виданні НКЦПФР – 5% Але не менше знижки, встановленої для конкретного емітента.
Тренінги щодо використання Емкон:КС:Збори Кількість учасників або заходів не обмежується.


ОПТИМАЛЬНИЙ - економія до 50%!

Сервіс або послуга На умовах
Ліцензія для Емкон: КС: Збори Разова або річна (на вибір) ліцензія для проведення загальних зборів одного акціонерного товариства
Видання «Загальні збори акціонерів: законодавчі та нормативно-правові акти» Знижка 50% на оновлення видання протягом року.
Знижка на публікації в офіційному друкованому виданні НКЦПФР – 10% Але не менше знижки, встановленої для конкретного емітента.
Тренінги щодо використання Емкон:КС:Збори Кількість учасників або заходів не обмежується.
Участь у семінарі Емкон на тему організації та проведення загальних зборів Один учасник від емітента має право прийняти участь в одному семінарі. Додаткові учасники від цього емітента або участь у додаткових семінарах (повторно, на ці ж теми) отримують знижку 50% від вартості семінару.
Персональні консультації Усні, загальний обсяг – дві години.
Додаткові консультації – зі знижкою 50%.
Подання розпорядження та отримання реєстру від НДУ з передачею такого реєстру емітенту для проведення розсилки та загальних зборів акціонерів При замовленні разової ліцензії для Емкон:КС:Збори – два розпорядження на одні загальні збори.
При замовленні річної ліцензії для Емкон:КС:Збори – по два розпорядження на три загальні збори.
Додаткові розпорядження зі знижкою 50%.


ОПТИМАЛЬНИЙ + - економія 50%!

Сервіс або послуга На умовах
Діагностика Проведення попередньої діагностики статуту та внутрішніх документів, а також практики щодо організації та проведення загальних зборів акціонерів на предмет відповідності вимогам законодавства України із складанням висновку.
Удосконалення Розробка змін до статуту та внутрішніх документів щодо удосконалення процедур організації та проведення загальних зборів акціонерів відповідно до вимог законодавства України.
Індивідуальні заняття Два індивідуальних заняття для емітента (до трьох учасників). Додаткові учасники оплачуються окремо із суттєвою знижкою. Додаткові заняття оплачуються окремо із знижкою 30%.
Контроль Здійснення перевірки документів щодо організації та проведення одних загальних зборів.

За більш детальною інформацією та для замовлення послуги звертайтесь:
за тел.: +38 (044) 379-16-72, 379-16-73
та e-mail: darmenko@emcon.com.ua
контактна особа: Дарменко Олена Анатоліївна

Назад

© 2009-2017 ТОВ "Емкон". Всі права захищено. Розроблено ТОВ "Емкон"